İstifa Ettiler
Özgür Özel
YENİ Partiye katılacaklar
CHP Gebze’de İstifa Depremi
YENİ Parti kuruldu
Özgür Özel ve 91 Milletvekili CHP’den İstifa Etti

Özgür Özel’den Gebzeli Gençlere Mesaj: “Yakında Görüşüyoruz”
İsmet Kara: Liderimiz Özgür Özel’in Yanındayız
CHP Kocaeli Örgütünden Özgür Özel ve Değişim İradesine Tam Destek
Sertif Gökçe’den İddialara Son Nokta: Duruşum ve Çizgim Nettir!
CHP Gebze’den Özgür Özel’e Destek: “Tarih Herkesi Yazacak”
CHP Kocaeli Örgütü TBMM’de Kenetlendi
Kocaeli CHP’den Özgür Özel’e Tam Destek: İmzalar Ankara’da Teslim Edildi!
İçerik bulunamadı.

